DNT Uluslararası Nakliye San.Tic.Ltd.Şirketi hizmet verebilmek amacıyla 2004 yılında Denizli ’de kurulmuştur. Bu amaçla müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak servisimizi sürekli geliştirmek ve iyileştirmek için çalışırız.
DNT‘yi deniz, kara ve hava taşımacılığında kalitesi ile tanınan,sözleşmeli uluslararası acenta ağına sahip, depo-antrepo, gümrükleme ve yurtiçi dağıtım hizmeti sunan bir lojistik markası yapmaktır.
Etkinliğimiz, dürüstlüğümüz ve örgütsel verimliliğimiz ile sektöründe lider olmaktır. İthalat ve ihracatçı müşterilerimizin lojistik ihtiyaçlarını kaliteli bir servis ve rekabet edebilir bir fiyatla sunmak, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin biçimde arttırmaktır.
Bu vizyonumuz ve misyonumuzu gerçekleştirebilmek amacıyla aşağıdaki prensipleri politikamız olarak benimsedik.
Taşıma modellerimiz ve Taşıma esnasında verdiğimiz tüm lojistik hizmetleri Müşterilerimizin işletmelerinde verimlilik artışı sağlamaya odaklanmıştır.Araç takip sistemimizle tüm araçlarımızı Müşterilerimize takip ettirir, dogru bilgiyi zamanında ulaştırarak daha gerçekçi planlamalar yapmalarını sağlarız.
Piyasa ekonomisi ilkelerine inanır ve bu ilkelere bağlı hareket ederiz. Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve rakiplerimize karşı dürüst, doğru, açık ve tutarlı olmaya önem veririz. Tüm işlerimizin hukuka, genel iş ahlakı ve prensiplerine uygunluğunu gözetiriz.
Etkin araştırma ve geliştirmenin, günümüzün hızlı değişen ortamında rekabetçi olabilmenin temel bileşeni olduğuna inanırız. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeni hizmet alanları yaratmak, mevcut hizmetlerimizi daha yetenekli kılmak, ya da değişen teknoloji ve platformlara uyum sağlamak için kaynaklarımızın en büyük bölümünü araştırma ve geliştirmeye ayırırız.
DNT Lojistik, 2009 yılı içinde Toplam Kalite Yönetimi doğrultusunda hizmet kalitesinin sürekliliğini sağlamak amacıyla tüm birimlerinde kapsamlı gelişim çalışmaları yapmayı hedeflemektedir.
  • Müşteriye Odaklılık
  • Liderlik
  • Çalışan Katılımı
  • Süreç Yaklaşımı
  • Yönetime sistem yaklaşımı
  • Sürekli İyileştirme
  • Verilere Dayalı Karar Verme
  • Tedarikçilerle İşbirliği
Copyright ©2013 Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım Rehberi